(2008-04-18)

Strony autorskie

   Profesor fizyki jądrowej Mirosław Dakowski    

   

 

Poetka i malarka Lusia Ogińska


Profesor Iwo Cyprian Pogonowski 


Historia kluczborskiej Solidarności


Klub Współczesnych Narodowców

Dariusz Zalewski: 

 

 

Nacjonalista [http://www.nacjonalista.pl/]

Powiernictwo Polskie  

Zarząd Regionu NSZZ "Solidarność" Opole http://www.solidarnosc.org.pl/opole/

Historia
Instytut Pamięci Narodowej  http://www.ipn.gov.pl/
Husaria [http://www.husaria.jest.pl/]
Jedwabne [http://www.naszawitryna.pl/index_jedwabne_13.html]
Powstanie Warszawskie - Muzeum [http://www.1944.pl/]
Polska Jest [http://www.polska.jest.pl/]
Polska Walcząca [http://www.polskawalczaca.com/index.php]


Wybrane portale

 

 

Fundacja Pomocy [http://www.antyk.org.pl/]

Gajowy Marucha [http://marucha.wordpress.com/]

Klub Monarchistyczno-Zachowawczy [http://konserwa.blox.pl/html]

Laboratorium wiary i kultury [http://www.opoka.org.pl/]

Nasza Witryna [http://www.naszawitryna.pl/]

Niezależne Forum Publicystów [http://www.salon24.pl/]

Ojczyzna (forum dyskusyjne) [http://www.ojczyzna.pl/]

Prawica.net [http://www.prawica.net/]

Pro Polonia - Prywatny portal [http://www.propolonia.pl/]

Stowarzyszenie Kultury Chrześcijańskiej [http://www.piotrskarga.pl/]

Tradycja Katolicka http://tridentina-opole.blogspot.com/

Duszpasterstwo Tradycji Łacińskiej w Rzeszowie  http://tradycja.krzyz.org/

Myśl Polska http://www.myslpolska.org/

Orgamizacja Monarchistów Polskich http://www.omp.lublin.pl/

Fundacja Gniazdo Polskie  http://www.polskiegniazdo.pl/

 

Strony wybranych mediów


"Fronda" kwartalnik [http://www.fronda.pl/]
"Gazeta Polska" tygodnik [http://www.gazetapolska.pl/]
"Myśl" kwartalnik [http://mysl.pl/index.php]
"Najwyższy Czas" tygodnik [http://nczas.com/]
"Nasz Dziennik" [http://www.naszdziennik.pl/]
"Niedziela" tygodnik [http://www.niedziela.pl/]
"Niezależna GP" miesięcznik [http://www.niezalezna.pl/]
"Opcja na Prawo" miesięcznik [http://www.opcja.pop.pl/]
"Polonia Christiana" dwumiesięcznik [http://www.poloniachristiana.pl/]
Radia Maryja [http://www.radiomaryja.pl/]


Środowiska polonijne

Bibuła – pismo niezależne (USA) [http://www.bibula.com]
"Goniec" tygodnik (Totonto) [http://www.goniec.net/]
Niezależny Serwis Polonijny "Nasza Polska" [http://www.polska.gsi.pl/]
Unia Organizacji Polskich w Ameryce Łacińskiej [http://www.usopal.com/]
Wirtualna Polonia portal [http://www.wirtualnapolonia.com/]